GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  RIVER2SEA ROVER 128 SAHTE BALIK

  Görsel 1
  Görsel 2
  AvmarinPuan : 1.737
  Fiyat:
  513,78 TL
  İndirimli Fiyat (%18,9) :
  416,79 TL
  Kazancınız 97,00 TL
  39,04 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Aynı Gün Kargo

  12,8cm boy, 19gr ağırlık, plastik kutusunda sahte gagasız sahte balık, altında 2 adet 3'lü iğne, gagasız olduğu için su üstünde popper yemler gibi su fışkırtarak gelir. Levrek avına şiddetle tavsiye ediyoruz. Gerçekci renkler, içindeki bilyaları ve aynası sayesinde çok dikkat çekecek avcı bir yem. Sadece Levrek değil bir çok yırtıcı balıkta iyi netice alınabilecek bir yemdir.

  Levrek tutamıyorum diyen bir avcı kalmasın istiyoruz ve teknik bilgilerimizi paylaşıma açıyor, hizmet anlayışımızı tamamiyle değiştiriyoruz..
  ''LEVREK OLTASI NASIL YAPILIR, LEVREK NASIL AVLANIR,LEVREK TAKIMLARI NASIL HAZIRLANIR'' gibi mailler alıyoruz bizde ustalarından öğrendiğimiz değerli bilgileri siz kullanıcılarımızla paylaşıyoruz.

  Levrek avlamada kullanılan suni yemlerin bir çoğundan geri dönüşler aldık fakat hepsinin içinden ayrılan 
  RIVER2SEA ROVER 128 SAHTE BALIK  geçen sezonda olduğu gibi bu sezonada damgasını vurmaya hazırlanıyor.Siparişler hızlanırken stoklarımız hızla erimekte kaçırmadan takımlarınıza eklemeniz gereken bu harika suni yemle harikalar yaratacağınız teminatımız altında.

  RIVER2SEA ROVER 128 SAHTE BALIK ile avlanma taktikleri:


  Kıyıdan at-çek şeklinde avlanılabileği gibi özellikle teknesi olanlar sırtı çekerken şu kriterlere uymaları koşuluyla avdan kesinlikle elleri boş dönmeyecekler.

  ***İlk olarak 40'lık ana misinanın en ucuna armut kurşun bağlanır.Biz levrek avında kıyı avından yanayız ve bunun için armut kursun 50gr olmalıdır zira avımız tekne çalışır durumda iken olmayacak.Armut kurşundan hırsız olarak adlandırılan beden 30'luk misinadan yapılır slikon özellikli olmalıdır.avlanılacak derinlikten yaklaşık 1mt daha uzun bırakacagız.avlanılacak meranın derinliği yaklaşık 3 metre ise 4 metre beden boyu bırakacağız ve yemi bağlamak suretiyle kayalık olmayan alanlarda kullanacagımız takım hazır durumda olacak.Takımımız özellikle kum olan bölgelerde harika işler yapar.Sırada denize açılmak var.Suya yemmi bıraktıktan sonra kursunu salıyoruz.yemimiz orta suda yüzer durumda iken 15 mt kadar ana bedeni suya salıyoruz ve tekneyi rüzgarın akışına bırakarak avaa başlıyoruz.Eğer havada esinti yoksa ve mera kum yada yosunluksa ana bedeni bir miktar daha salıp rolantide bir dolu bir boş şeklinde çekmekte yeterli olacaktır.

  ***Suni yemimiz kurşunsuz olarak rolantide çekilebilir.
  Bu sayede çok daha kıyılara yaklaşma fırsatı bulabiliriz.Akşam saatlerinde gümüş avına çıkan levrekleri avlamada çok kulanışlı olur.Takılma derdini ortadan kaldırır ve üstün aksiyonu sayesinde kolay fark edilir.Gündüz avlarında olabildiğince ince fakat mukavemeti yüksek misina tercihleri yapmamız gerekir.Sunu söylemeden geçemeyeceğim ince misinalarla sırtı çekerken suya salınan misinayla doğru orantılı olarak kopma riski çok fazla artar.2 metre misinanın çekeriyle 10 metrenin çekeri arasında çok fark vardır.bunu örtmemizi sağlayacak fırdöndüler imdadımıza yetişiyor.Her 10 metreye bir fırdöndü atarsak kopma riskini minimuma indirgemiş olacağız.Zira misinanın gam yapmaması için araya fırdöndü mutlaka takılmalıdır.

     Su üstü sahtelerin hangi aksiyonla çekileceğini öğreten bir video herkese rast gelsin 

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu99935
  MarkaRIVER2SEA
  Stok DurumuVar

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.