GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  OKUMA SALINA SEASPIN 290CM 15-45G ATARLI OLTA KAMIŞI

  Fiyat:
  1.917,32 TL
  İndirimli Fiyat (%9,2) :
  1.740,00 TL
  Kazancınız 177,32 TL
  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  290cm boy, 148cm kapalı boy, 10-45g atma ağırlığı, kaliteli evagrip sap, kamışa esneklik ve hafiflik sağlayan karbon malzeme gövde, 190g ağırlık hassasiyeti en üst düzeyde hissetmenizi sağlar, orta-yumuşak aksiyonlu hafif sınıf, 2 parçalı kamıştır. Paslanmaz Fuji porselen misina klavuzlu bu kamışı elinize aldığınızda kaliteyi hissedeceksiniz. Suni yem ve kaşık atışı yaparak avlanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.


  SALINA SEA SPIN KAMIŞ SERİSİ
   

  Tuzlu su balıkçılığında kullanılan Salina spin (at-çek) makineler ile elde ettiğimiz büyük başarı bizi bu mükemmel olta kamışı serisin geliştirilmeye götürmüştür. Denizde misinayı makaraya sarmak ve yemi uzak mesafeler atmak için özel olarak tasarlanan dayanıklı ve duyarlı karbon yüzey mükemmel bir hassasiyete sahiptir. Olta kamışı bükülmeye karşı dayanıklı tuzlu su sınıfı kılavuzlara ve Fuji altın sarısı etiket başlıkları bulunan, isteğe göre özel olarak tornada işlenen bir karbon makine yuvasına sahiptir.
   

  SALİNA SPİN KAMIŞLARI FARKLI KILAN ÖZELLİKLER
   

   

  1. Salina Spin kamışlarda Okuma’ya özgü 36 ts karbon kullanılmıştır.Bu çok yüksek kalite karbona bu fiyattaki ürünlerde raslamak pek mümkün değildir.
  2. Salina Spin kamışlarda tüm halkalar FUJİ GOLD serisidir.Bu seri halkalar FUJİ markasının kendi içerisinde bile en üst seviyeleri temsil etmektedir.FUJİ halkalar paslanmazdır ve örgü iplerinizin yaratacağı sürtünmelere karşı dayanıklıdır.
  3. Salina Spin parça birleştirme başarısı.Günümüzün kamış teknolojisinde gerek teleskopik kamışlarda gerekse parçalı kamışlarda parçaların birleştiği yerlerdeki işçilik hem dayanıklılık hem de aksiyon kalitesi açısından çok önemlidir.Salina’da iki parçanın birleştiği yerde mükemmel bir Okuma işçiliği görürsünüz.
  4. Salina Spin kamışlarda makinenin takıldığı bölümde  ve sapın üzerideki süngerlerde kaliteden taviz verilmemiş ve çok kaliteli malzemeler kullanılmıştır.
  5. Salina spin kamışlarda profesyonel spin avcılarını bile tatmin edecek derecede tatlı sert bir aksiyon vardır.Spin kamışlardaki sertlik derecesi mutlaka atılan sahtenin ağırlığı ilede ilişkilidir.Ancak genede usta gözüyle lastik gibi çok esnek kamışlar makbul değildir.Salina ‘nın  10 -40 atara uygun gergin yapısı ,oltanın ucundaki sahtenize en iyi aksiyonu vermenize yardımcı olacaktır.
  Diğer Özellikler
  Stok Koduba66
  MarkaOKUMA
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Garanti (Yıl)2

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.