GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  Müşteri Hizmetleri

  Müşteri Hizmetleri Anasayfa

  1991 yılında şirketleşerek toptan ve perakende serbest-tüplü dalış ve olta balıkçılığı ile ilgili tüm profesyonelliğimizi iki ayrı şubemizde; tecrübe ve bilgi birikimlerini tereddütsüz siz değerli müşterilerimize aktardık.Kaliteden ödün vermeden satış endeksli değil, ihtiyaca yönelik önerilerle yanlış seçimler yapmamanıza önem gösterdik.Bugün E-ticaret portalında sektörde ileri gelen ve geniş ürün yelpazesi sunan avmarin.net'i sizler için devam ettiriyor,üstün kalite kontrolden geçirilerek seçilen ürünlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.
          
            E-ticarette boy gösteren tüm firmalardan farkımız; müşteri ile birebir iletişim kurarak ihtiyacı olan ürünü tespit ettikten sonra bizim için ikinci planda kalan siparişe devam ettirilmeleridir.Doğada yapılan avcılığa yıllarını vermeden ve bu işi tam olarak bilmeden sadece para kazanmak amaçlı çalışan E-ticaret sitelerinin arasından ayrılarak yoluna devam eden avmarin.net, tüm çalışanları ve yönetimiyle öncelikle bu işi sevmeyi ve keyif almayı prensib edinmiştir.

   

           Avmarin.net'te yaklaşık 25.000'e yakın ürün çeşidi vardır. Verilen siparişler piyasada araştırılarak ÜRETİCİ veya İTHALATÇI'larından tedarik edilip müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Çeşidin çok fazla olması ve bazı ürünlerin üretici veya ithalatçı firma stoklarında tükenmesi ve düzenli stok bilgisi alamama gibi güncelleme hatalarından dolayı siparişlerinizde gecikmeler veya tedarik edememe sorunu yaşanabilmektedir. 
  Sitemizdeki ürünler, ithalatçılarından veya üreticilerinden alınan son stok durumlarını yansıtmaktadır. Siparişinizin ÜRETİCİ / İTHALATÇI elinde kalmaması durumlarında sizinle irtibata geçilip siparişinizdeki ürüne en yakın ve uygun ürün önerilecektir, önerilen ürünü almak istemezseniz isteğiniz doğrultusunda o ürün bedelini veya siparişinizin tamamının iptali yapılarak ödemenizdeki şekline uygun olarak paranız iade edilecektir. Efatura.gov.tr portalından kesilen faturalar belli bir süreden sonra iptal edilemeyeceğinden KDV İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

  Avmarin.net kategorilerinde sunulan ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle taşıma ve teslimat koşulları zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Tekne-Bot-Motor vs. gibi havaleli ürünler kategorisinden yaptığınız alışverişler için, siparişinizin ne zaman, hangi adrese gönderileceği ile ilgili görüşmek üzere Müşteri Hizmetleri departmanımız gerek görürse sizi arayacaktır.

  Avmarin.net’te yayınlanan ürün bilgileri ve fiyatlarında tipografik hatalar olabilir, bu tip hatalar oluştuğunda siparişinizden sonra da fiyat düzeltme hakkı saklıdır. Müşteri düzeltilen fiyatı kabul etmez ise sipariş iptal edilip ödenen tutar müşteriye ödeme şekline uygun şekilde iade edilmektedir. Müşterilerimiz sipariş vermeden önce bu şartları okuyup kabul etmiş olmalıdır.

  Yukarıda izah etmeye çalıştığımız sebeplerden dolayı çıkacak aksaklıklar için şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

   

   


  Ünvanı : Başkaya Denizcilik

  Merkez Adresi :  Vakıf Çarşısı No:123 Çeşme/İZMİR

  Tel :   +90 (232) 712 86 18

  Email :  info@avmarin.net

  Şube Adresi: 895 Sk. No:1 Kemeraltı /İZMİR

  Tel :   +90 (232) 483 11 10

  Fax :  +90 (232) 483 11 30

  Email :info@avmarin.net

   

   


  Mesai Saatlerimiz
  Hafta içi ,Cumartesi ve Pazar: 08:30 - 20:00

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.