GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  MARMOT DRICLIME RÜZGARLIK CEKET

  Görsel 1
  AvmarinPuan : 14.282
  Fiyat:
  3.142,04 TL
  294,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Ağırlık: 330 gr 
  Dış Kumaş: Banshee P-170 with Marmot Defender DWR 
  İç Kumaş: DriClime® P-275 

  Bir dağcının isteyeceği her şey! İç katman ya da dış katman olarak kullanabileceğiniz, Marmot´ un aktif sporlar ve soğuk havalarda giyim sorununu bundan tam 11 sene önce çözmüş, 330 gr.lık mucize ürünü! 

  Bu ürünü ister iç giysi olarak ister serin havalarda dış katman olarak kullanın. İç kısımda kullanılan DriClime P-275 iki farklı yüzeye sahip %100 polyesterden üretilmiş bir kumaştır. Tene temas eden kısmı yüzey alanı azaltılmıştır. 

  Dış kısımdaki yüzey alanı ise özel dokuma metoduyla arttırılmıştır bu sayede teninizdeki nem hızla kumaşın dış kısmına çekilir. Bu kumaşın performansını kullandığınız her türlü iç giyim kumaşıyla kıyaslayın. 

  Aktif kullanımdaki fark gerçekten hemen fark edilir. Dış kısımda kullanılan Banshee P-170 kumaş çok yüksek nefes alabilirliğe sahiptir ve rüzgara dayanıklıdır. Bu kumaşa üstün su kaydırıcı özellikler için Marmot Defender DWR su kaydırıcı uygulanmıştır. 

  - Koltuk altınlarında kullanılan polyester file kısımlar özellikle bu kısımdaki nem birikimini ortadan kaldırır. 
  - Fermuarlı göğüs cebi 
  - Elastik bilek kısımları 
  - Angel Wing Movement (Melek kanadı) tasarımı sayesinde kollarınızı havaya kaldırdığınızda ceket yukarı çıkmaz. 
  - Ürün dağcılar dışında bir çok macera yarışçısı ve soğuk havalarda koşan sporcular tarafından da vazgeçilmez bir ürün olarak nitelendiriliyor. 

  Amerika Backpacker dergisi 2002 Editör´ün Altın seçimi ödülü Katılımcı Editör John Harlin´in ürün hakkındaki yorumu Bu ürünü benzer ürünlerin Levi´s 501 i olarak adlandırabilirsiniz. 
  Yeni ürünlerin bir önceki seninin ürünlerini geride bıraktığı bir dönemde Marmot´un DriClime Ceketi hala yeni ürünlere oyunun nasıl oynanması gerektiğini öğretiyor. 10 yıldır devam eden bu ürün senelerdir her rüzgar geçirmez üst testimizde en üst sırada yer aldı. 

  DriClime®
  İki farklı yüzeye sahip %100 polyesterden üretilmiş bir kumaştır. Tene temas eden kısmın yüzey alanı özellikle azaltılmıştır. Dış kısımdaki yüzey alanı ise özel dokuma metoduyla arttırılmıştır. Bu sayede teninizdeki nem hızla kumaşın dış kısmına çekilir 

  Angel Wing Movement
  Marmot tarafından geliştirilmiş özel bir dizayndır. Hareketiniz sırasında kollarınızı yukarı kaldırdığınızda, diğer ceketlerin aksine etek kısmı yukarı çıkmaz. Bu sayede ceketin alt kısmından soğuk hava ya da su girerek oluşacak ısı kaybı engellenmiş olur.

  Renk - Beden: Fire/Flint - XXL
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9684602
  MarkaMARMOT
  Stok DurumuVar

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.