GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  MARMOT BRILLANT CEKET KADIN

  Görsel 1
  AvmarinPuan : 20.630
  Fiyat:
  4.538,68 TL
  425,16 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Ağırlık: 397 gr 
  Dış kumaş: Ripcage P-140 REC DWR 
  İç Kumaş: Reprise P-200 ECO DWR 
  Dolgu Malzemesi: EcoPro Insulation 100 

  Doğada ya da şehirde, soğuk günlerde güvenle kullanabileceğiniz, yüksek ısı yalıtımına sahip rüzgar geçirmez bir ceket. Çekici dizaynı ve rahatlığıyla kullanım kolaylığının yanı sıra aynı zamanda ekolojik bir ceket. 

  - Ripcage dış kumaş yüksek su ve sürtünme dayanımına sahip rüzgar geçirmez bir üründür. 
  - Marmot Eco Pro Insulation 100 dolgu malzemesi yüksek ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. - Eco Pro Insulation, Marmot UpCycle geri dönüştürülmüş ürünlerden elde edilmiştir. 
  - Angel Wing Movement (Melek kanadı) tasarımı sayesinde kollarınızı havaya kaldırdığınızda ceket yukarı çıkmaz. 
  - Ön kısımdaki fermuar, arkasındaki fırtına patıyla rüzgara karşı korunmuştur. 
  - Yaka kısmında kullanılan DriClime® kumaş, ceket içine soğuk hava girmesini engeller ve bu bölgelerde oluşabilecek terlemeyi de azaltır. 
  - Bel kısmındaki elastik büzgüyü sıkıştırarak ceket içine alt taraftan soğuk hava girmesini engelleyebilir ya da gevşeterek yüksek efor gerektiren hareketlerde havalandırmayı arttırabilirsiniz. 
  - Elastik bilek kısmı, bileğinizi sararak bu bölgede oluşabilecek ısı kaybını ortadan kaldırır. 
  - Ön kısımdaki iki adet fermuarlı cep elleri ısıtmak için idealdir. Ayrıca iç kısımda da bir adet fermuarlı cep bulunur. 
  - Çift taraflı kusöre sahip fermuar sayesinde, diş yapısı uyan bir dış katman cekete sabitlenebilir. 

  Marmot UpCycle Marmot , bizlerin çevre üzerindeki kötü etkilerini en aza indirmek için, doğal, organik, geri dönüştürülmüş ya da artık ürünlerin kullanımını amaçlamaktadır. Bu çerçevede ürettiği ürünleri de UpCycle olarak adlandırmaktadır. Bu üründe de kullanılan kumaş ve ısı yalıtım malzemesi geri dönüştürülmüş plastikten imal edilmiştir. Bu nedenle kullandığınız bu ürünün değeri sizin için olduğu kadar çevre içinde bir kat daha artmaktadır. 

  Angel Wing Movement Marmot tarafından geliştirilmiş özel bir dizayndır. Hareketiniz sırasında kollarınızı yukarı kaldırdığınızda, diğer ceketlerin aksine etek kısmı yukarı çıkmaz. Bu sayede ceketin alt kısmından soğuk hava ya da su girerek oluşacak ısı kaybı engellenmiş olur. 

  DriClime® İki farklı yüzeye sahip %100 polyesterden üretilmiş bir kumaştır. Tene temas eden kısmın yüzey alanı özellikle azaltılmıştır. Dış kısımdaki yüzey alanı ise özel dokuma metoduyla arttırılmıştır. Bu sayede teninizdeki nem hızla kumaşın dış kısmına çekilir
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9684609
  MarkaMARMOT
  Stok DurumuVar

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.