GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  Müşteri Hizmetleri

  Hakkımızda

           1991'den beri toptan ve perakende serbest-tüplü dalış ve olta balıkçılığı ile ilgili tüm profesyonelliğimizi iki ayrı şubemizde; tecrübe ve bilgi birikimlerini tereddütsüz siz değerli müşterilerimize aktardık.Kaliteden ödün vermeden satış endeksli değil, ihtiyaca yönelik önerilerle yanlış seçimler yapmamanıza önem gösterdik.Bugün E-ticaret portalında sektörde ileri gelen ve geniş ürün yelpazesi sunan avmarin.net'i sizler için devam ettiriyor,üstün kalite kontrolden geçirilerek seçilen ürünlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.
          
            E-ticarette boy gösteren tüm firmalardan farkımız;ilgili ile birebir iletişim kurarak ihtiyacı olan ürünü tespit ettikten sonra bizim için ikinci planda kalan siparişe devam ettirilmeleridir.Doğa avcılığına yıllarını vermeden ve bu işi tam olarak bilmeden sadece para kazanmak amaçlı çalışan E-ticaret sitelerinin arasından ayrılarak yoluna devam eden avmarin.net, tüm çalışanları ve yönetimiyle öncelikle bu işi sevmeyi ve keyif almayı prensib edinmiştir.

            1991 yılında dalış ve tekne malzemeleri ile, deniz ve kara avı organizasyonları konusunda perakende pazarına giren firmamız müşterilerine doğa sporlarını sevdirmeyi amaç edinmiştir. Türkiye'nin dört bir yanında ve Kıbrıs'taki bayilerimiz vasıtası ile ürünlerimizi müşterilerimizle ulaştırdığımız gibi, sanal marketimiz sayesinde internette de siz müşterilerimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

             Firmamız perakende pazarının büyük bölümüne direkt veya bayileri vasıtası ile hitap ederek tecrübelerini müşterileri ile paylaşmak sureti ile bu tür aktivitelerin yaygınlaşması ve sektörün büyümesi için elinden geleni yapmaktadır.

             Amacımız bu tür aktivitelerin daha çok kişi tarafından paylaşılarak çoğalmasıdır. Bu itibarla daima müşteri menfaatini ön plana çıkararak gösterdiğimiz performansın karşılığını veren siz müşterilerimize şükran borçluyuz.

             


   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.