GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  C4 MR. CARBON ZIPKIN

  Fiyat:
  25.243,91 TL
  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  %18,2
  1.266,80 TL
  KDV Dahil 1.036,47 TL
  KDV Dahil 3.186,18 TL
  KDV Dahil 3.350,80 TL

  Görünce yaklaşırken, sıraya ve çekim: Bu Spearfishing içinde kaçınılmaz dizisidir.
  Önceliğiniz bu sıra kabul etmek ne kadar, Spearfishing çoğu kısmı için, hareket vardır: tüm sabit değişimdir dalgıç, balık,.
  Bu hareketleri kontrol etmek için başarılı bir Spearfishing eylem için kurucu taş, sınırlı bir zaman ve bu yüzden de freediving yapılmaktadır.
  Eylem için o dalgıç için hedefe doğru mesafe mil kadar hattına gerekli amacına ulaşmak için.
  Eğer topu düzgün bütün balistik yetenekleri dizilmiş değil başka bir şey değildir.
  Iyi bir silah olarak ilk özelliği dolayısıyla çok yönlülük, kolayca yeteneği anlamı olur ve hızlı Spearfishing eylemlere kaçınılmaz ve hızlı değişikliklere adapte.
  Çünkü o bir sıvı içinde olduğu bir kesin ve kararlı bir konumlandırma elde etmek kolay değil batırılır spearfisher kolayca hareket etmiyorsa bir dalış sırasında. O "az ya da çok geniş bir ortamda, sadece yarım kontrollü hareketleri yürütmeye, kendi yetenek ve ekipman işlerliğini gelen bir çok bağlı yüzer.
  Dalgıç hareketi kısmen çünkü sıvı nerede o batırılır ne at all istikrarlı ne de kontrol sabit: dalgaları ve deniz akımlar her hareketini zorlaştırıyor. Tüm bu doğal olayların yoğunluğu dalış imkansız gibi bir düzeye ulaşabilirsiniz.
  Dolayısıyla bu gerçekten önemli bir konu.
  Hedefleri de, balık, bu onlar hala düşüktür. Zaman onlar kısa bir faz alelacele bir yüzgeci hareketi ile kesintiye onlar yerine bulunmaktadır görünüyor.
  En iyi yönetmek için bu kaçınılmaz durumlarda ve balıkçılık dizideki son aşamasında elde, split tetik etkinleştirme önce, bu cihazlar için gerekli iyi dalgıç ihtiyacına adapte olmak, hızlı ve basit kontrol ile ikinci. Ergonomi bir amacı doğru ve tek bir detay doğru duruldu.
  Bu tasarım tabanındaki çok yönlülük kavramını ve C4 silah üretimi ise, basit bir amaca odaklanarak.
  Sadece bunun sapı değil bir sualtı silahı ergonomi, ancak sahip donanımları olan doluluk atıfta gerekir. Onu dalgıç için, başka bir yol değil ayarlamak zorunda cihazlarının. Bu işleyişi için uyarlama ve / veya olağandışı hareketler talep etmemiştir, sadece sadelik ve kendiliğindenlik.
  Bu nedenle C4 silahlar için tek bir yönde kolay hareketleri sınırlayan şekiller yok. Bu etki özellikle bir çok yönde hareket Spearfishing zararına tek bir yönde hareket sağlar genellikle orada düz şeklinde varil ile topu örneğin vardır.
  Cömert bölümleri ile silah taşımak için, bu nedenle kolayca ele olmamak için kaçınılmaz unsuccessfulness noktasına hatta bazen herhangi bir Spearfishing eylem, yavaşlatır. Ayrıca, balık korkutmak ve bariz sonucu ile daha büyük su hacimleri kaydırır.
  C4 planlama felsefesi olabilir Mr.Carbon, kolay, hızlı ve başka hiçbir silah gibi hareketlerini de doğru olarak maksimum ifade bulur.

  Enerji

  Sualtı topu bir enerji batarya, güç bantları uzanan tarafından depolanan olarak yayımlanır olacaktır tetik etkinleştirme mil üzerine tarafından.
  Gerçekte mevcut enerji, silah uzunluğuna bağlı olarak sınırlı, güç bantları gerginlik ve spearfisher fiziksel gücü ile düzenlenir's.
  Bu sınırlı enerji durumlarda, tüfek her dikkat ile seçmek için temel's planlama sırasında en az enerji kayıpları kaçınılmaz hareket sürtüşmeler nedeniyle azaltılması için teknik çözümler.
  Mr.Carbon, güç bantları pozisyonu, neredeyse şaft paralel olarak, mili hız tüm bunların uzantısı dönüştürür. Planlama sırasında doğru her türlü teknik çözüm mili hız azaltarak reddedildi. Örneğin, grup mili ile ilgili bir eğik konumu, uygulanan güç bir% 4-5 azalma üreten varsa kapalı bir parça, kaçınılmaz varsa eğik bantları konum's attritions içinde dağıldılar.
  Eğik bantları ayrıca, su yüksek hızda, onların daralma üretimi sırasında bu nedenle yeniden mili hız azaltarak bir hidrodinamik fren etkisi onların frontal kitle nedeniyle, hareketli.
  Mr.Carbon tüm bu olumsuz etkiler tamamen performansları maksimum artırmak için eksik.
  Boyut veya Mr.Carbon için güç bantlarında hacmi gereken ve çekim için yararlı bir silah namlu kullanımını rasyonalize sayesinde elde edilmektedir.
  Çözümler dairesel bantlar ile gerçekten topu performans artışı yok. Gerçekten bunların bir kısmını, yüksek gerilim gönderilen ve dolayısıyla namlu yüksek parçalar arasındaki sürtünme katsayısı () ile basılı, sözleşme serbest bırakılması olabilir ve akış bant kısmına bağlı hızı artan düşünmek gerçekçi değil kendisi mil.
  Bantlar kauçuk enerji üretmek değil, basit bir biçimde saklayın. Öylesine ve dolayısıyla onun deformasyonları olasılığı özgü özellikleri malzemenin en iyi yayılamıyor It sahiptir.
  Bu nedenle daha büyük bir lastik birimi performanslarını artırmak gerekir gerilmek değil edeceğiz. Mevcut enerji biz, şarj kilogram silah uzunluğu (yararlı streç) ve ön-bir fonksiyonu şarj ne verilecektir.
  Kauçuk karışımı ve bantlar çapında dikkatli bir seçim malzemesi uzanan ile kısa şeritler, uyumlu yararlanabilmeleri için, yararlı streç uzunluğu her avantajı sağlayacaktır.
  Mr.Carbon yılında bu enerji dispersiyonlar altındadır fiziksel olarak mümkün, yapı malzeme tür, karbon fiber ve baskı teknolojisi için kullanılan her ikisi için de en az.
  Kapalı parça ve eğik dairesel of bands kombinasyonu gibi yüksek enerji emme teknik çözümler, tamamen Mr.Carbon içinde, hassas üzerindeki etkileri ve kesinlikle ilk aralığı performansları hakkında ile bağımsız olarak tekrarlanan testler genel spearfishers tarafından gerçekleştirilen gösterdiği varolmayan vardır.
  (Bakınız: http://www.bluworld.com/C4zone/mrcarbonfoto.htm)

  Monokok Yapısı

  monoscocca = Dicesi monoscocca una struttura bir geometria complessa, variamente sollecitata, adempiente bir più funzioni, caratterizzata dal fatto d'essere costituita da un 'unica porzione bir Guscio sottile senza soluzione di continuità.

  scocca = Dicesi scocca una struttura bir geometria complessa, variamente sollecitata, adempiente bir più funzioni, caratterizzata dal fatto d'essere costituita da più porzioni bir Guscio sottile indissolubilmente collegate tra loro.

  Mr.Carbon yılında şekli kavramsal proje ve fonksiyon kendi saf özünü endüstriyel tasarım modern bir nesne elde etmek için, karbon fiber ve titanyum gibi değerli teknolojik malzeme akıllı kullanımı ennobled geliştirilmiştir.
  Mr.Carbon silah olarak büyük yapı kendi monokok yapı, tek bir bölüm, doldurulmamış ve olmayan bağlantıları, uzlaşma olmadan üretilen, inşaat malzemesi adama bilinir: karbon fiber ve epoksi reçine kompozit hafif ve sağlam faydalanır.
  Bu malzeme, C4 tarafından Mr.Carbon yapısı, tamamen elle yüksek vasıflı personel tarafından çalıştı, 120 ° C'de 8 atm basınç için polymerized yılında tam kapsamlı kullanılan, içi boş bir yapı inşaat ve böylece teknik tanımlanabilen farklı işlevler elde sağlar monokok, herhangi bir bükme gibi belirgin olmayan ve herhangi bir montaj ya da NUMUNE TİPİ wobbles izi olmadan, balistik performans önemli avantaj sağlar.
  Karbon yapısı dolayısıyla tamamen cansız, herhangi bir bakım ihtiyacı yoktur, o zaman içinde istikrarlı ve fark boyutlu herhangi bir değişiklik göstermez.
  Eşsiz Mr.Carbon vücut kılavuzu laminasyon hesaplanır, metal kalıp son derece düşük tolerans ile sayısal kontrol freze makineleri (CNC) ile üretilen ileri kompozit ile tek olası süreci, milimetre bazı hundredths.
  Karbon baskılar, kendi karakteristik tarafından neredeyse sıfıra yakın doğrusal çekme var. Bu izin hemen hemen bu kalıp eşdeğer cisimler için inşaat Precisions, milimetre bazı kifayetsiz hundredths.
  Mr.Carbon içinde aşırı üretimi hassas, şaft sadece boyutlu hoşgörü yörünge sorumlu çekimde azami hassasiyet mümkün verir.

  Kulp

  El kavrama en iyi silah yönetimi esastır, ancak steadiest mümkün değil sahip olduğu için değil, bir amaç, ama steadiest gereksinimlerinizi kuvvet birçok farklı silah duruşlar çekim için Spearfishing uyumludur.
  Patentli Mr.Carbon iki unsur, önünde ilk, sabit, doğrudan silah monokok baskı elde tarafından üretilmektedir kolu. Arka, hareketli Doğum diğeri, ilk el boyut aşağıda uygun istenen uzaklık halkalar yerler şeklinde iki adet vida ile bağladı.
  Bunu herhangi bir dalgıç el yazın veya kışın kalınlığı, hatta eldiven boyutu ele mükemmel bir uyum mümkündür. O da biraz eğim kolu değiştirmek, iki vidayı hareketli elemanı bağlayan halkalar üzerinde farklı sayıda kullanarak mümkündür.
  Mr.Carbon bir diğer olası özelleştirme ele olasılığı yatıyor, her topu, arka iki hareketli parçaları için, ilki küçük, geleneksel monokok boyutlara maksimum yönetilebilirlik üzerinde özel ve başka bir, grip geri teyel Daha büyük, daha iyi bir el destek çekimlerinde için.
  Eğer altta sol arka cep kısmı, kolayca silah bulmak için yardım dört lastik halkaları artıran tutuş ve onların beyaz renk sayesinde vardır.
  Çünkü bu yapılandırma kabul eder ne kadar silah hizalanır, ihtiyaç olmaksızın bu amaçlar bakmak için tam hissi için C4 Silahlarını El kavrama bilerek dikey ve simetrik şekillenir.
  Bu eylemi Spearfishing, kullanım koşulları ele genişletme gibi sınırlı el pozisyonları bağlı değildir kolaylaştırır örneğin bir elin üzerinde kalıp şeklinde kulplu olur.
  Çok yönlülük iyi bir silah birincil özelliği ve Mr.Carbon ele mükemmel bir örnek herhangi bir hareketi sınırlar olmaksızın, birinci sınıf olduğunu kavrama.

  Metanet ve manevra

  Sualtı silahı olarak metanet çekim sırasında gerekli hassasiyet garanti için önemlidir. C4 kuvvetleri her zaman yanlışlıklar üreten azaltmak için, dolayısıyla tüm C4 topları mil pozisyonda el nispeten için kasıtlı olarak sadece 9 mm, geleneksel Arbalète yaklaşık yarısına düşürdü olmuştur seçti. Bu bir etkisi silah geri tepme çünkü dayanak noktası etkisi böylece çalışma nedeniyle yukarı döner azaltılmış bir, içgüdüsel hızlı ve doğru amacı sağlar yalnızca yarısını başkalarına geleneksel silah karşılaştırılır.
  Bir dayanak noktası yarıya etkisi karşılık gelen enerji miktarı ile bir tabanca ile karşılaştırıldığında yarıya bir geri tepme üretir. Mr.Carbon olarak şekil, ağırlık ve suşların dağılımının akıllı bir dengesi, bir silah tek bir grup ile, hassas Doğum bariz değerli etkileri olan herhangi bir geri tepme etkisi iptal etti.
  Hassas ağır çekimde bağlıdır biz silah vermek dengeleme. Tarafsız bir denge veya kaçınılmaz nedeniyle onun kadar topu dönme geri tepme tarafından üretilen kaynaklanan spin mil yörünge arttıracak yüzen bir ışık ucu olan bir silah.
  Bu dönme tabanca uç alakalı bir kitle veya kuvvetleri üretilen uygun bir düzenleme tarafından azaltılabilir.
  Bu çözüm C4 Mr.Carbon kabul, gereksiz kitleler ile topu manevra kabiliyeti azalan olmadan mükemmel bir hassasiyetle gerçekleştirmektedir.
  Mr.Carbon içinde namlu doğru varil şekli son derece ince; it doesn't dönüşünü önlemek için herhangi bir özel profil sunuyor. Istikrar için, ve dolaylı hassas atış, faydasız ve saçma bir hidrodinamik fren sistemine sahip. Bir hidrodinamik fren aslında sadece varsa hareketin çalışır. Eğer hareket bir tür, hatta en az bir, silah ucunda varsa, inescapably mil uzaklıkta yoldan çıkarak olacak. Hedef, bazı metre, sistem önlemek için ne çalışıyordum tam olarak ters özlenecek uzak.
  Bu nedenle açıkça bu tür sistemleri sonucu yok ortada's söz verdi. Aksine, bu hareketleri potansiyel sınırlandırılmasına yönelik silah azaltır.

  Namlu

  Namlu Mr.Carbon gibi düşük bir attrite Arbalète ve hassasiyet için çok önemli bir unsurdur. Bu bantlar tam konumunu mil ilgili, izin çekin yerlerde maksimum seviyelere hassas ve sürtünme kaldırılması.
  C4 ve outstandingly son derece sağlam, onlar titanyum sayısal kontrol makineleri ile çalıştı üretilen konum, sadece 6 mm kalınlığında ve ağırlık hiçbir bazı gram daha küçük Ağızlıklar.
  Dört sürümlerini: güç grupları tek bir çifti için ilk konum (FS), toplu grup tek bir çifti kesilmesine ve bağlı ikinci bir 14x1 Dişli (PS), bir çift çifti için üçüncü bir güç bantları (FD), toplu grup bir çift çifti kesilmesine ve (PD) bağlı dördüncü bir 14x1 dişli.
  Biraz orada biraz hareketli köprü birisi özellikle yüksek sharkfins ile milleri kullanmak istediği's Ağızlıklar.
  Tüm Ağızlıklar bu pazar için Lastikleri çeşitli bulmak mümkündür için silahı ayarlamak; çapları veya karıştırmak neredeyse her arzu sıralayabilirsiniz. Bu nedenle eylem Spearfishing veya kişisel tercihleri aşağıdaki istenen bir tür için en iyi balistik özellikler için arıyor olabilir.

  Tetik - Mekanizma tetikleme

  Tetikleme mekanizması AISI 316 paslanmaz çelikten yapılır ve titanyum tetikleyecek olası maksimum hassasiyet, sağlamlık ve güvenilirlik için sayısal kontrol makineleri ile malzeme çalışma üretilmektedir. Sayısal kontrol makineleri ve sonraki hareketleri 'hassas kadar elde edilen tetikleyici üretimi son derece güçlü mekanizmasıda bir derece pürüzsüz tetikleyici hareket sağlar.
  Şaft mekanizmasıda bir pozisyonda yaklaşık 70 mm diğer geleneksel topu daha arka yönde daha fazla planlanmıştır yönetir. Bu çözüm, 70 mm el ve namlu arasındaki mesafeye göre Arbalète ameliyat uzunluklarda bir değişiklik yapmadan azaltır.
  Gibi bir örnek Mr.Carbon 104 silah 104 cm uzunluğunda yararlı bir namlu uzunluğu ve ikinci çentik arasında (104 cm mesafe =) ama bir 97 cm tüfek (104-7 = 97 cm) olarak gerçek uzunluğu ile vardır.
  Düşük ölçüm böylece elde silah manevra kabiliyeti sağlayan önemli bir artış ve hedef, her iyi topu kilit özelliği kolay bir astar kadar.
  Serbest mekanizması son derece güçlü bir bahar pozisyonda şaft kaplin diş koruma vardır. Bu bir sualtı sürüm Lastikleri çekerek nedeniyle engel olmadan kullanım güvenliği üzerinde belirgin avantajları ile kasıtsız mil serbest engeller.
  Out mil serbest işlem sadece mil düz bir çekiş uygulamakla mümkündür su, hafifçe kaldırarak. Dışarı su son derece doğru serbest mekanizması sertleştirdi ve serbest bırakmak zordur. Eğer gibi grup çekimlerinde ile olur mükemmel düz kuvvet sarf's, şaft gerçekten düşük sürtünme ile tetikleme mekanizması bırakır.

  Yükleme

  Orada varil küçük bir mühürlü delik, ilk mil çentik, nerede çıkarılabilir pin eklemek için önce yaklaşık 15 cm hepsi C4 silahlar üzerinde Zıpkın yüklenmesini kolaylaştırmak için. Pin 6x35 mm vida, kolay ve ucuza her yerde bulundu. Dalgıç ekler pin, pin üzerindeki yerleştirme kadar uzanan bantlar bu şekilde Zıpkın şarj için, sternum için ellerini hareket ettirmeden topu arka uzantısı asansörleri ve bitirir şarj istenilen çentik kadar. O daha sonra ve Zıpkın ateşe hazır pin kapalı alır.
  Bu çözüm, özel bir C4 fikir, kullanımı kabul etmiş ve aynı zamanda birisi değil uzun kollu yükleme ama uzun topları istihdam isteyen silah yükleme için gerekli enerji üzerinde kesin bir azalma sağlar.

  Reel

  Tüm C4 silahlar On olarak, 1,4 mm kalınlığında Monofilament hattı fazla 55 m kapasiteli bir ışık ve sağlam takviyeli naylon makara ile MPL55 reel monte's. Makara bir çift sürtünme sistemi ile karakterize, ilk bir kontrol kolay bir tutuş ve bir bahar doğrudan satırda şeklinde tarafından ikinci bir makara sarılı idare tarafından çalışma.
  Bu son sürtünme sağlar makaralama eylem boyunca hattına en iyi yapışma ve çizgi Tangles önler varsa hızlı unrolling's.

  Boyutları ve Ayarlar

  Mr.Carbon dört boyutlarda üretilen ve MPL55 reel birlikte. En iyi Spearfishing performansları tek çift bant elde edilmekte Ağızlıklar çünkü Mr.Carbon Bu yapılandırma başarılı bir Spearfishing eylem için en iyi balistik performansları ve rakipsiz bir manevra, önemli özelliklere sahiptir.
  Büyük manevra azaltmak çift bant çiftler ile Ayarlar. Onlar Mr.Carbon, yalnızca en az 7 mm kalınlığında milleri ve çekim mesafesi büyük hedefler için de kullanarak, böylece başka parçaları ile başa çıkabilir çok yararlıdır.
  Mr.Carbon şeritler ve şaft ve balans olmadan bu nedenle olmadan verilir. Optimal balans zaman, silah hafifçe, mil ucu yüklü elde edilen 4 yakın bir hızda aşağı hamle / 5 cm / sn. Tüfek namlu yakınındaki bazı gram ağırlığı biraz ekleme dengeleme seçilen grup, miller ve speartips ve ağırlığına korelasyon elde edecektir.
  Mr.Carbon topları bir iki yıl garanti ile Avrupa Topluluğu talimatları uygulayarak İtalyan yasalarına göre diğer ürünleri gibi kaplıdır.

  model / modello mil / asta bands / elastici
  Mr.Carbon 119 PS 6,5 x 1600 Superelax 17,5 x 280
  Mr.Carbon 104 PS 6,5 x 1400 Superelax 17,5 x 260
  Mr.Carbon 94 PS 6,3 x 1300 Superelax 17,5 x 230
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu99439
  MarkaC4
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.